Вхід
0
Оплата та доставка

При оформленні замовлення в інтернет магазині ми пропонуємо кілька варіантів оплати:

Готівка
Оплата готівкою при отриманні товару* (самовивіз із бутика).

Visa і MasterCard 
Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard через систему LiqPay.
Зверніть увагу, що при цьому способі оплати доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

Оплата в інших країнах
• При відправленні в іншу країну діє повна передоплата!
• Перекази з інших країн здійснюються лише в доларах США; офіційний курс долара до українскької гривні по НБУ на день оплати.
• Замовлення, реквізити для оплати, а такоже ВАРТІСТЬ в доларах разом з доставкою представник з продажу висилає Вам на пошту після оформлення замовлення для підтвердження.

Доставка по Україні

Безкоштовна ДОСТАВКА у відділення «Нова Пошта»
Термін доставки: при наявності товару, доставка триває протягом 3-5 робочих днів після оплати
Після того, як менеджер відправить Ваше замовлення, Ви отримаєте текстове повідомлення з номером експрес накладної. За цим номером Ви зможете в будь-який момент відстежити Ваше замовлення і дізнатися, коли воно буде в відділенні на офіційному сайті компанії «Нова пошта».
В обов'язковому порядку перевірте цілісність посилки та її відповідність замовленню у відділенні, перш ніж оплачувати.
*Умови безкоштовної доставки: при виборі способу оплати товару Накладений платіж від  "Нова пошта", отримувач сплачує комісію (2%) за переведення коштів.

Доставка по Києву
Доставка кур'єром по Києву при покупці складає 55 грн.

Міжнародна доставка
Доставка в інші країни здійснюється «Укрпоштою» (міжнародні поштові відправлення)! Вартість і терміни обговорюються в індивідуальному порядку з менеджером інтернет магазину.

Обмін і повернення 
Ви можете повернути або обміняти будь-яку річ, куплену в інтернет магазині, якщо вона Вам не підійшла, протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.
Обмін і повернення товару належної якості можливий тільки в тому випадку, якщо Ви зберегли чек, річ має товарний вигляд, всі супровідні бірки і не була у використанні.
Важливо: всі витрати, пов'язані з поверненням / обміном товару належної якості, придбаного в інтернет магазині, несе покупець.
Повернення ТК "Нова Пошта"
Відправлення здійснюється за тарифами ТК "Нова Пошта".
Коли повернення надійде на склад, Ви отримаєте повідомлення з інформацією про те, що товар прийнятий до повернення.
При поверненні до товару необхідно докласти чек та заяву(форму заяви надає менеджер інтернет-магазину у разі настання даного випадку)

Зверніть увагу!
Повернути річ належної якості можливо лише за умови збереження її споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів носки, наявність оригінальних ярликів та бірок);
Термін повернення грошових коштів за куплений товар становить 5 банківських днів (розраховується від дати надходження повернутого товару на склад) на банківську карту;
Товар з браком / неправильної комплектації (товар, який Ви не замовляли, або розмір не відповідає замовленому) повинен бути повернений нам з оригінальними ярликами і в оригінальній упаковці;
Витрати на пересилку товару неналежної якості ми беремо на себе . Для цього необхідно надати чек за пересилку, прикріплений до заповненої заяви на повернення.

Договір публичної оферти: http://shade-pioni.com/dogovor-publichnoj-oferty_pioni_rus
Пропозиції та побажання чекаємо за адресою: manager@shade-pioni.com

Ваш кошик
Сума:
Купити