Про бренд

"SHADE OF PIONI" - це мистецтво бути різною кожен день. У колекціях можна знайти як повсякденний одяг, індивідуальний діловий стиль, так і ексклюзивні коктейльні та вечірні сукні, які підкреслять переваги та приховають недоліки жіночої фігури. Дизайнер і засновник бренду Анна Оцабрик спеціально створює оригінальний одяг, який зможе підкреслити "родзинку" в кожній із Вас. "SHADE OF PIONI" уособлює елегантність і ненав'язливий шик, жіночність - ті якості, яких так не вистачає сучасній жінці. Колекції дизайнера відомі своєю багатогранністю: незвичайною обробкою тканин, а також поєднанням різних форм, фактур і кольорів.

Особливість бренду - слідування світовим модним тенденціям, якісні тканини та пошиття (всі речі шиють на власному виробництві із сучасним обладнанням європейського класу). В образах "SHADE OF PIONI" кожна дівчина буде виглядати вишукано в будь-якому випадку - від прогулянки по місту до романтичних побачень, ділових зустрічей або званих вечерь.

У наших колекціях представлені сезонні прет-а-порте, ділові костюми, коктейльні та вечірні сукні. Сьогодні бутик марки "SHADE OF PIONI" можна знайти у Вінниці (вул. Архітектора Артинова, 4), у Кропивницькому (вул. Пашутінська, 34) та у Львові (вул. Пекарська 36). "SHADE OF PIONI" набирає обертів: зустрічайте новий відтінок української моди молодого покоління!