Вхід
0
Про бренд


    "SHADE OF PIONI" - це мистецтво бути різною кожен день. У колекціях можна знайти як повсякденний одяг, індивідуальний діловий стиль, так і ексклюзивні коктейльні та вечірні сукні, які виділяють принади і приховують недоліки жіночої фігури. Дизайнер і засновник бренду Анна Оцабрик спеціально створює оригінальний одяг, який зможе підкреслити "родзинку" в кожній з Вас. "SHADE OF PIONI" уособлює елегантність і ненав'язливий шик, жіночність - ті якості, яких так не вистачає сучасній жінці. Колекції дизайнера відомі своєю багатогранністю: незвичайною обробкою тканин, а також поєднанням різних форм, фактур і кольору.
    Особливість бренду - дотримання світових модних тенденцій, якісні тканини та пошиття (всі речі отшиваються на власному виробництві з сучасним обладнанням європейського класу). В образах "SHADE OF PIONI" кожна дівчина буде виглядати вишукано в будь-якій ситуації - від прогулянки по місту до романтичних побачень, ділових зустрічей або званих вечерь.
    У наших колекціях представлені сезонні прет-а-порте, ділові костюми, коктейльні та вечірні сукні. Сьогодні бутік марки "SHADE OF PIONI" можна знайти в Вінниці (ТРЦ Sky Park). "SHADE OF PIONI" набирає обертів: зустрічайте новий відтінок української моди молодого покоління!
Ваш кошик
Сума:
Купити